serhatpnk
serhatpnk (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

D Lab 1 Minilab Fuar Kampanyasi

Tercübeli Minilabi olan arkadaslar Arkadaslar Fuarda Göze carpan kampanyada D LAB 1 Minilab 19999 Euro Arti KDV Yorum Ve tafsiyelerinizi alabilirmiyim

Tarih: 20 Nisan 2009, 14:46 - İp: 88.***.**8.0
f.berkant
f.berkant (üye)
Almanya / Meraklı

güzel fiyat !

Tarih: 20 Nisan 2009, 20:11 - İp: 78.***.**2.46
fidella
fidella (üye)
Hatay / Meraklı

Güzel fiyat ciddende diğer minilablar hakkında fiyat bilgisi olanı var mı?

Tarih: 21 Nisan 2009, 00:28 - İp: 78.***.**1.125
lidercolor
lidercolor (üye)
Kocaeli / Firma

merhabalar serhat bey

ilk önce sizi fuarda gözlerim çok aradı fakat bir arkadaşınız gelmiş sanırım sizi temsilen onunla konuştum ve size selam söyledim umarım iletmiştir.ah keşke sadece fiyata değilde kaliteye baksanız.herşey daha iyi olacaktır.biz lider fotograf sistemleri olarak daha önce de belirttiğimiz gibi makinalarımızın ne kadar kaliteli olduğunu fuar boyunca kanıtladık.keşke gelip görseydiniz bize hak verecektiniz.zaten şunuda belirtmek isterim ki fiyat olarak aynı ama kalite olarak çok farklıyız.Bilkgilerinizze

Tarih: 21 Nisan 2009, 13:52 - İp: 88.***.**1.205
salih_42
salih_42 (üye)
Antalya / Firma

evet benim de cok ilgimi cekti cok güzel di ama hala düşünüyorum bence fuardaki en cazip makinaydı sanki .??? yinede yorumlarınızı bekliyecem saygılar

Tarih: 21 Nisan 2009, 19:28 - İp: 88.***.**9.115
serhatpnk
serhatpnk (üye)

lidercolor öncelikle kendim gelemedigim için fuara ve sizin minilabı inceleme fırsatı bulamadıgım için çok üzgünüm ama eleman göndermiştim kendisi bana ileti kalite yönünden tatmin edici yalnız fiyatlar kabarık şu zamanda kriz ortamında iyi düşünüp dogru kararı vermek gerekiyor sizde bana hak vereceginiz gibi para kolay kazanılmıyor
Hürmetler

Tarih: 22 Nisan 2009, 23:01 - İp: 78.***.**3.99
doli2300
doli2300 (üye)
Yozgat / Stüdyo Fotoğrafçısı

Eğer minilab ihityacınız varsa Agfa dlabı gözünüz kapalı alın. içinde tek bir tane çin malı parça yok. kaliteli servisinide unutmamak lazım. 4 senedir dlab 1 kullanıyorum. Daha servis gelmedi şükürler olsun.

Tarih: 25 Nisan 2009, 15:11 - İp: 78.***.**5.58
mucteba123
mucteba123 (üye)
Amasya / Stüdyo Fotoğrafçısı

yanı melektaşlar görüşlerini saygı duymak lazım ama her satıcı kendı makınasını her kullanıcı kendı makınasını met edıp duruyor ama sonucta hepsını kalıtesı ve fıyatları bırbırıne esıt degıl ...öyleyse uygun fıyata kalıtelı olan hangısı...

Tarih: 25 Nisan 2009, 16:56 - İp: 88.***.**2.113
serhatpnk
serhatpnk (üye)

arkadaşlar bır de bu kaninadakı cıktılar amatör studio baskıları bir fuji yada noritsuyu tutarmı acaba kalite bakımından

Tarih: 1 Mayıs 2009, 00:19 - İp: 78.***.**0.176
  • 1