serhatpnk
serhatpnk (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

Bu Sene Fuar 2009

Arkadaslar bu sene 2009 Fotografcilar Fuari Nerde Ve Ne zaman Olacak Bilen Varmi

Tarih: 14 Ocak 2009, 11:04 - İp: 88.***.**9.203
cem50
cem50 (üye)
Ankara / Amatör

Son anda degişiklik olmasa CNR da nisan ayının ikinci haftası

Tarih: 14 Ocak 2009, 12:03 - İp: 88.***.**3.172
serhatpnk
serhatpnk (üye)

cem kardesim tesekür ederim fuari dört gözle ve sabirsislikla bekliyorum malum dükkanimi yenileyecegim baski makinasi isiklandirma kamera yani dükkani süper ve en son teknoloji haline getirecegim yemiyorum icmiyorum biriktiriyorum

Tarih: 14 Ocak 2009, 16:27 - İp: 88.***.**9.79
orhan yum
orhan yum (üye)
Diyarbakır / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben 19-22 mart arası diye biliyorum. >

Tarih: 14 Ocak 2009, 18:35 - İp: 85.***.**6.73
mhmttsksn
mhmttsksn (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

serhatpnk arkadaşım.
ya sokağa atılacak çok paran var, yada çorumda işler baya iyi.
benim bildiğim çorumda 7-8 tane dijital minilab var...

Tarih: 15 Ocak 2009, 11:21 - İp: 88.***.**2.224
serhatpnk
serhatpnk (üye)

mhmttsksn kardeşim dedigin doğru ama zaman öyle bir zamanki kalite ve hızlılık herzaman kazanır ben inanıyorum işi kaliteli ve hızlı yaparsan hakını alırsın dürüstlük her zaman kazanır sen yeterki dürüdt iş yap o yüzden sektörde baya fotografcı var fiyatı kıran hak veriyorum ama şu da bir gerçeki kalitesiz iş yapan uzun vadede yol da kalacak dürüst olmayan yolda kalacak
saygıllarıma bu tabiki benim şahsi görüşüm

Tarih: 15 Ocak 2009, 13:36 - İp: 88.***.**7.141
mhmttsksn
mhmttsksn (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

allah yolunu açık etsin. inşallah sen haklı çıkarsın ama 26 yıllık tecrübem başka söylüyor...

Tarih: 15 Ocak 2009, 15:32 - İp: 88.***.**2.224
serhatpnk
serhatpnk (üye)

Allah Razi Olsun mhmttsksn kardesim Hedefim Belli Daha Cok calismak Azim irade ve zirveye ulasmak ulasmak

Tarih: 15 Ocak 2009, 17:16 - İp: 88.***.**7.141
cem50
cem50 (üye)
Ankara / Amatör

orhan yum haklısın ben yanlış bakmışım bu yılki fuar
19-22 mart expocenterde

Tarih: 20 Ocak 2009, 08:27 - İp: 88.***.**0.58
fotoasli
fotoasli (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

serhatpnk,çevrenize dikkat ederseniz bankalar ,büyük mağazalar ve hastaneler ,güvenlik ,temizlik ,sekreterlik ve ön büro işlerini hep dışarıdan satın alıyor ,devlet bile sözleşmeli öğretmenlik sistemi diye bir sistem geliştirdi,siz bu düşünce de oldukça elbette değişik marka satıcıları kendi markalarını en iyiymiş gibi lanse edecekler ve siz bu malı satın aldığınızda elektrik ,banyo ,kart,servis,yedek parça,eleman,masraflarınız artarak devam edecek, siz makine alarak işinizin artacağını ve kazancınızın hepsinin cebinize kalacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz kısacası fotoğraflarınızı iyi bir laboratuvarda bastırmak size her zaman daha ucuza gelir,rengini beğenmediğiniz fotoğrafı bile defalarca değiştirirler,ben sizin şimdiki geçtiğiniz merhaleleri acı hatıralarla geçtim ,size bir ağabey nasihati eğer dükkanınız kendi malınız değilse gençken ve para kazanıyorken elinizdeki birikimle kendinize bir dükkan satın alın ilerde mesleği bıraksanız bile bir geliriniz olur ,gençken insan her zaman ve her yaşta para kazanacağını düşünüyor ama kazın ayağı öyle değil,ihtiyarlayınca vücutta binbir çeşit hastalık ortaya çıkıyor,elden ayaktan düşüyor insan ...inanmazsan bekle gör 30 yıl sonra Aydın'dan bir usta bunları söylemişti dersin...

#fotoasli' tarafından 20.01.2009 11:00:59 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Ocak 2009, 10:58 - İp: 78.***.**2.64
serhatpnk
serhatpnk (üye)

sayın fotoasli abicigim sena hak veriyorum aslında iyi bir laboratuvarda fotografları bastırmak gerekiyor ama sorun orda zaten istanbulda ankarada degilimki hemen kaliteli şekilde bastırıp müşteriye vereyim burda bir kaç laboratuvarla çalışıyorum ama sorun kalite ya rengi soluk ya ebadı yanlış geliyor yada söyledigim adeten fazla geliyor geç geliyor ok makinayı bugün açamam yarın gönder . bezdirme noktasına getiriyorlar insanı piyasa öyle bir olmuşku başka altarnativ bırakmıyorlar en azından diyorumm minilab alırım kalitesinide adetinide ebatınıda zamanlamasınıda kendim belirlerim
tekrar vermiş oldugunuz nasihat için teşekürler fotoasli

Tarih: 20 Ocak 2009, 11:36 - İp: 88.***.**4.1