benimhat
benimhat (üye)
İstanbul / Meraklı

Bilgisayar + Dijital Baskı

arkaşlar ben askerden geleli yaklaşık 1 ay oldu. Askerliğini yapmış arkadaşlar şuan benim nasıl bir psikolojiye sahip olduğumu tahmin ettikleri kanısındayım. Bilgisayar teknisyeniyim. Herkesin olduğu gibi bir iş yapıp benimde para kazanmam gerekiyor.Bilgisayar işii yapıcam fakat,küçük işletmeleri biliyorsunuz.Teknik servis ağırlıklı olucak. Sizce dijital baskı işine girmelimiyim.En azından disketle + sd kartlarla + cd ile gelen fotolorın baskısını yaparak ticaret yapabilirmiyim.Bunu cevresi olan ve ticaret yapmaktan zevk alan biri olarak soruyorum.

Tarih: 6 Aralık 2005, 15:47 - İp: yok
csnqva
csnqva (üye)
İstanbul / Firma

sevgili benimhat;

İçinde olduğun durumun farkına varmak kolay.Ama seçeneklerin arasına Fotoğrafcılık sanatını koymak pek anlamlı olmaz nedeni (?) ise çok haraketli ve hızlı bir pazara sahip bunu senin sanatının anlıyacağı şekilde anlatmak istersek Disket (A sürücüsünün Power Kablosunu Harddisk (C ye takmak gibi bişi. Kısaca bir küçük alevlenme söz konusu.Bence herkez bildiği işi yapmalı.Ama sonuç olarak 'Fotoğraf Sanattır' kararından sonra yine fotoğrafçılık istersen Baskıların konusunda yardımcı olmaya çalışırım.

10x15 den metrelik baskılara kadar...

ŞEN COLOR DİJİTAL BASKİ MERKEZİ.

TEL: 0(216) 391 43 79

FAX: 0(216) 334 51 73

MAİL: [email protected]

web:www.sencolor.net
web: www.sencolor.com.tr

NOT:Diğer mail adreslermizi (mynet,yahoo,gmail.. v.s) internet sorumlumuzdan ulasabilirsiniz.

..HAYIRLI İŞLER..

Tarih: 14 Aralık 2005, 14:11 - İp: 85.***.**7.53
  • 1