yasarartglass
yasarartglass (üye)
Antalya / Firma

Alternatif Baskı Sistemi

antalya da faaliyet gösteren firmamız şubat ayının ilk haftasından itibaren aklınıza gelebilecek her türlü düz zemine ( cam, mermer,ahşap, seramik, pileksi vb.) fotograf basabilen yeni bir baskı sistemini faaliyete geçirecektir.
Bu sisteme göre basılan fotografta herhangi bir netlik kaybı olmamakla beraber istenildiği takdirde dış şartlara (iklim koşulları, yıkama şartları ) dayanıklı halede getirlimektedir.
füzyon cam tekniğiyle cam dan değişik şekillerde çerçeveler üreten firmamız faaliyet alanına baskı sisteminide eklemiştir.

Tarih: 27 Ocak 2010, 13:37 - İp: 88.***.**1.159
zwenia
zwenia (üye)
İstanbul / Amatör

Merhaba,

Öncelikli olarak hayırlı olsun.

Baskılar için fiyat verebilir misiniz?
örn : 10 cm X 15 cm, 20 cm X 30 cm, 40 cm * 60 cm

Fotoğraf çözünürlüğü kaç olmalı?

web üzerinden görebileceğimiz numuneleriniz var mı? internet sayfanızda bulamadım...

Saygılar,

Tarih: 27 Ocak 2010, 16:27 - İp: 195.***.**3.186
yasarartglass
yasarartglass (üye)
Antalya / Firma

merhaba teşekkür ederim....
öncelikle şunu belirtmeliyim ki web sitemiz henüz güncellenmediğinden ürünümüzü maalesef sergileyemiyoruz.

bahsettiğim sistemde maksimum 33*60 ebadında baskı yapabiliyoruz
ve baskı fiyatları istediğiniz ürüne göre değişiyor yani hangi ürüne baskı yaptırmak istediğiniz önemli..
cam ı füzyon tekniğiyle işleyip çerçeve haline getirdiğimizden asıl önemli olan bizim asıl ürünlerimziin fiyatları
ama siz ben bu makineden edinirim ve kendi işimi kendim yaparım diyorsanız 33*60 ebadındaki bir fotograf baskısı 0.70 tl civarında...

iyi çalışmalar...

aşağıdaki linkten ürünlerin bir kısmını görebilirsiniz vakit buldukça diğer ürünleri ve baskıları eklemeye devam edeceğim..

http://www.facebook.com/editphoto.php?oid=298740106797&success=5&failure=0

Tarih: 27 Ocak 2010, 16:57 - İp: 88.***.**1.159
  • 1