bruss
bruss (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Agfa Minilablar Hakkında Bilgi

arkdaşlar merhaba , bende digital baskı sistemine geçmek isteyen biriyim. agfa minilablar hakkında kullanımı ve kalitesi hakkında bilgisi olan veya kullanan arkadaşların makine hakkında fikirlerini almak isterim. msn 'den de görüşebiliriz. [email protected]

Tarih: 23 Haziran 2006, 13:47 - İp: 85.***.**0.131
elith78
elith78 (üye)
Karabük / Firma

merhabalar bu yazıyı yeni gördum gercekten uzuldum agfa makınesını 2005 yılında aldım hadı bakalım fukı cıler kodakcılar 2 fırma kaldı bu fırmalar hıc farkında degılsınız fotoğraf kagıtlarına habıre zamnlanıyor sankı agfa nın batması sızı göklere cıkardı aksıne fotoğraf kagıtlarına sureklı zaman uygulanmakta ben 2 senedır hıc bır sekılde agfa banyo bulamama gıbı bır luks yasamadım parası olan banyo yuda bulur serısıde ama sızın bu sekılde yok fujı yok kodak demenız bırgun sızın kendı ıpinizi cekmenıze yarayacak o zamanıda görecegız merak etmıyın gıdın fırmalara çalsıın bakalım vala suda bırgercek bana norıtsu 30x90 baskı yapan makınesını övduler senın makıneden ıyı baskı yapıyor dıye bende benımle aynı baskı makınesı elınde olan arkadasımın dukkanında bastırdım ve norıtsunun baskıları ıle karsılastırdık ve adam bana makınesını övdugune piman oldu şu bır gercek agafa baskı makınelerı dıger makıneelrden cok daha ıyı agfa fırmasının baskı makınerını turkıyede satamadılar sadece hepsı bu bana kımse agfa kötu baskı makınesıdır demeyın herkes bılıyor agfa baskı makınelerının baskı kalıtesını ..........

Tarih: 15 Ocak 2008, 09:45 - İp: 88.***.**3.137
002
002 (üye)
Adıyaman / Stüdyo Fotoğrafçısı

.......kim ne derese desin agfa üstüne makina tanımam kardeşim 2005 te en iyi makina seçildi ve cok kolay akıcı bir menüsü var d2 kullandım onun yanına yaklaşmak bile cesaret ister o bir harika o bir efsane o bir renk canavarı baskı sırasında arka fona bile mudahale edebilen nadir çiçeklerden bir tanesi onu seviyorum .....iflas miflas ben bilmem mükemmeli arayanlar onunla tanışsın ....

Tarih: 16 Nisan 2008, 16:48 - İp: 85.***.**7.128
doli2300
doli2300 (üye)
Yozgat / Stüdyo Fotoğrafçısı

Arkadaşlar bilip bilmeden konuşmayın agfa firması el degiştirdi. ve Saal diye bir firma satın aldı minilab üretimi devam etmektedir. kimyasal üretimide devam etmektedir. eylül 2008 de agfa prestige kart tekrar bizimle olacak. agfanın kapandıgını söyleyen arkadaşlar bi zahmet şu linke bir bakıverin. http://www.agfaphoto.com/

Tarih: 17 Nisan 2008, 17:03 - İp: 85.***.**0.179
abban
abban (üye)
İstanbul / Firma

SELAM BEN SİLVERLAB FİRMASIN DAN MEHMET ABBAN
TEL: 0212/527 06 63
BİLGİ VEREBİLİRİZ

Tarih: 24 Nisan 2008, 15:28 - İp: 85.***.**7.172
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Mehmet Bey, sitemize hoş geldiniz.. Ben, gebze'den Mete... Sizin gibi sektörde sayılan değerli bir büyüğümüzü görmekten memnunuz..

Selam ve Saygılar..

Tarih: 24 Nisan 2008, 17:15 - İp: 85.***.**5.16