fotorenk
fotorenk (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

Afosan Minilab Aldım

Arkadaşlar gittim afosan plas 2011 dijital minilab aldım türk yapımı sadece led sistemi almanyadan ithal ediliyor gittim gördün alan arkadaşları ziyaret ettim çin mallarından çok daha kaliteli sordum soruşturdum ve karar verdim inş Allah cc hayırlara vesile kılar

Tarih: 12 Şubat 2006, 20:49 - İp: yok
budem
budem (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

bastıgı fotoğrafları gordum aşırı piksellesme var
paranızı sokaga atmayın aynı fotoğrafı baska makınada bastırın farkını gorurusunuz bende norıtsu 30*90 var
inanılmaz baskı kalıtesı var yanı bu makınayı gorun
afosanın turan gurubun makınasına 100euro vermessınız

Tarih: 10 Nisan 2008, 18:23 - İp: 88.***.**2.59
fotoaktuel
fotoaktuel (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben 2,5 yıldır turangrup un taktığı carrieri kullanıyorum. Allaha şükür sorun çıkarmadı. kaliteside güzel. tavsiye ederim.

Tarih: 17 Haziran 2008, 12:30 - İp: 88.***.**9.39
muharrem13
muharrem13 (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

zafer kardeşimi iyi tanırım efendi saygılı bir arkadaşımdır bizede servis için gelmişti her zamna aynı yerde çalışacaksın diye bişey yoktur işten ayrıldın diye eski firmenı kötülemen sana yakışmaz noritsuda bile problemler oluyor tatvanda foto şahin 100 bin avroya d lab 2 aldı ama makina çalışmadı 25 bin avrada verip kafasını değişti bizim makinanın tamamı bozulsa 20 bin avrodur ihsan beyin canı sağolsun

Tarih: 14 Temmuz 2008, 11:59 - İp: 88.***.**6.62
salih_42
salih_42 (üye)
Antalya / Firma

belli ki herkez kendınce haklı makınası arızalanan şikayetci makınasında sorun olmayanda menmun ama bır gerçek var ki kardeşim millet ucuz ,a mal etmek için zamanın dan oluyor parasından oluyor kendını strese sokuyor acıkcası hayatını bıtırıyor fotografcılık diyorlar buna en ıyısı ıyı hesap etmek ve dogru kararı almak herkese bol kazançlar

Tarih: 12 Eylül 2008, 11:56 - İp: 81.***.**4.55
cenkfoto
cenkfoto (üye)
Erzurum / Firma

bende 2 yıldır kullanıyorum 50 bin euro luk makineler gibi yalnız adamların vedikleri sözü anında tuttukları söylenemz her işleri bayağı rötarlı...

Tarih: 28 Mayıs 2010, 17:18 - İp: 88.***.**7.130
firatdigital
firatdigital (üye)
Van / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben 2 buçuk yıldır kullanıyorum hiç memnun değilim resimler yamuk çıkıyor
kağıt magazinine rulo oturmuyor boşluk kalıyor aynı resimden iki adet diyorsun üç adet çıkıyor renkleri farklı farklı çıkıyor adamlar bırak gelip bakmayı telefona bile cevap vermiyor 15 * 21 baskılarda resim çizik olarak çıkıyor banyolar bozuluyor yani saymakla bitmez.
makinayı yeni aldığım zaman 15 gün çalıştırdım arıza yaptı adamlar bir ay gelmedi bir ay iş yapamadım kapakları yirmi günde çürümeye başladı aldığımdan beri hep arıza hep arıza her arızadada adamlara ulaşamadığımız için
iş yapamıyorduk şimdi makinayı hurdaya çıkardık.
[email protected]

Tarih: 17 Aralık 2010, 13:11 - İp: 85.***.**9.137
f gelincik
f gelincik (üye)
Kocaeli / Stüdyo Fotoğrafçısı

konu açılalı 4 seneye yakın olmuş. foto renk arkadaşımızın şuan makineyle ilgili yorumlarını merak ediyorum, paylaşırsanız sevinirim

Tarih: 19 Aralık 2010, 00:50 - İp: 78.***.**4.183
caner25
caner25 (üye)
Afyonkarahisar / Stüdyo Fotoğrafçısı

afosan firmasındaki arkadaşların led sisstemi alman malı gerisi türk üretimi ayrıca temiz dürüst arkadaşlardır bende afyonda fotoyum tavsiye ederim hayırlı olsun size

Tarih: 19 Aralık 2010, 14:04 - İp: 78.***.**8.68
firatdigital
firatdigital (üye)
Van / Stüdyo Fotoğrafçısı

valla gardaş kusura bakma ben o adamların dürüst bir tarafını görmedim gel sana makina ne durumdadır göstereyim dürüstlük bunun neresinde.

Tarih: 1 Ocak 2011, 10:16 - İp: 88.***.**5.93
cenkfoto
cenkfoto (üye)
Erzurum / Firma

ben çok iyi sorun yok felan yazmıştım ama fırat kardeşimin gayet iyi şu an süper.......

#cenkfoto' tarafından 12.01.2011 18:36:13 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Ocak 2011, 16:52 - İp: 88.***.**5.234