fotorenk
fotorenk (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

Afosan Minilab Aldım

Arkadaşlar gittim afosan plas 2011 dijital minilab aldım türk yapımı sadece led sistemi almanyadan ithal ediliyor gittim gördün alan arkadaşları ziyaret ettim çin mallarından çok daha kaliteli sordum soruşturdum ve karar verdim inş Allah cc hayırlara vesile kılar

Tarih: 12 Şubat 2006, 20:49 - İp: yok
eagle82
eagle82 (üye)
Bursa / Özel Gün Fotoğrafçısı

HAYIRLI UĞURLU OLSUN MSN DEN NETİCELERE BAKABİLİRMİYİZ
STUDYO_CELAL@HOTMAİL.COM SAYGILAR HAYIRLI İŞLER

Tarih: 6 Kasım 2006, 10:58 - İp: 88.***.**5.36
eagle82
eagle82 (üye)
Bursa / Özel Gün Fotoğrafçısı

BU ARADA MAKİNANIN DA FOTOĞRAFLARINI İSTEYEBİLİRİM SENDEN ABİ BU KONU DA BENİ DE BİLGİLENDİR LÜTFEN

Tarih: 6 Kasım 2006, 11:12 - İp: 88.***.**5.36
zaffer
zaffer (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

arkadaşlar Afosan dijital baskı makinasının fotoğrafları ve teknik bilgileri konusunda yardımcı olabilirim selamlar [email protected]

Tarih: 8 Kasım 2006, 20:52 - İp: 81.***.**4.70
f.berkant
f.berkant (üye)
Almanya / Meraklı

50 bin euro civarlarında olduğu söylenen bir minilabın nasıl oluyorda scanner'i olmuyor merak ediyorum.madem yerli malı diyoruz para burda kalsın diyoruz o zaman nasıl noritsu,fuji,konika larda mevcut bundada olsun değilmi ama! şimdi adresi belli olmayan biri bana nasihatlar verecektir hangi delikanlıysa!!

Tarih: 11 Kasım 2006, 11:56 - İp: 88.***.**3.164
fotorenk
fotorenk (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

VAllahi Arkadaşlar ben tam 8 ay oldu makinayı kullanıyorum bir arkadaşın dediği gibi 5000 euro felan değil makina 21000 euroya aldım ben senetleri daha bitmedi bile çok memnunum kim ne derse desin bu zamanda 50 60 bin euro makinaya para vermem isteyen [email protected] adresini kaydetsin makinanın resimlerini gönderebilirim emeğe saygı gösterelim bu adamların şuanda 16 tane makinası türkiyeye hizmet ediyor ve buradan 16 fotoğrafçı ekmek yiyor eminizki çok fotoğrafçıda onlarla beraber çalışacaktır hepinize saygılar sunuyorum selam ve dua ile s.a

Tarih: 29 Kasım 2006, 09:01 - İp: 85.***.**5.118
zaffer
zaffer (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

Muğlalı f.berkant
önce tanışırız sonra bilgileri alırsın
öyleyse herkes adresini yazsın uluorta adres telefonlarını buyuyun buradan..

NEYMİŞ MAKİNANIN FİYATI 50.000 EURO imiş miş miş

Yok amacın bilgi almak değilde işkembe-i kübradan sallamaksa o başka makinanın fiyatı hakkında tam bilgi sahibi olmadan ileri geri konuşmak pek yakışmıyor....

Tarih: 5 Aralık 2006, 13:27 - İp: 85.***.**2.103
perfect
perfect (üye)
Balıkesir / Stüdyo Fotoğrafçısı

AFOSAN BÜTÜN FALİYETLERİNİ DURDURMUŞ.ALLAH MAKİNA SAHİPLERİNE KOLAYLIK VERSİN

Tarih: 15 Şubat 2007, 11:46 - İp: 88.***.**5.140
perfect
perfect (üye)
Balıkesir / Stüdyo Fotoğrafçısı

bi düzeltme yapıyorum internet sitelerinde sanırım arıza olmuş ve siteye girmek istediğinizde afosan tüm faliyetlerini durdurmuştur diye yazıyodu.daha sonradan öğrendimki böle bişey yok.özür diler saygılar sunarım.
bu arada afosana karşı bi antipatimde yok.kısmet se bende düşünüyorum

Tarih: 19 Şubat 2007, 17:32 - İp: 88.***.**5.140
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

yanlış yaparsınız kesinlikle yerli malı almayın..cin malı almayın.sonunda üzüleceksiniz..

Tarih: 23 Şubat 2007, 13:22 - İp: 88.***.**6.86
anilsemerci
anilsemerci (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

nasıl makına ıyımı pekala....?????bısaorun yoktur umarım allah hayırlı kazanclar versın....

Tarih: 24 Şubat 2007, 09:49 - İp: 88.***.**8.188