fotonevzat
fotonevzat (üye)
Uşak / Firma

Afosan Minalab Aldım

çok duşundüm ve afosan minilab aldım gittim yerinde bizzat gördüm makinayı baskı yaptık herşey çok güzeldi bu makineyi kötüleyen arkadaşlar işyeri adresim

FOTO NEVZAT 2
Nuri şeker cad no2 uşak

buyurun gelin baskıları beraber yapalım hem noritsu 3011 var hemde afosan dıgımac var buyrun hodri meydan

#fotonevzat' tarafından 25.04.2008 14:52:29 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Mart 2008, 20:04 - İp: 78.***.**5.113
serhatpnk
serhatpnk (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

fotonevzat kardesim öncelikle hayirli ugurlu olsunallah bol kazanclar nasip eylesin sana rica etsem biraz daha aciklarmisin kalitesi nasil fiyati nasil hangi ebatlarda basiyor bende almayi düsünüyorumda simdiden verecegin yanit ici tesekürler

Tarih: 20 Mart 2008, 14:30 - İp: 88.***.**4.213
sessiz_gem
sessiz_gem (üye)
Samsun / Stüdyo Fotoğrafçısı

oncelıkle hayırlı olsun nevzatcım arkadasım dedıgı gıbı kaca aldın ve bızı bıraz daha aydınlatırsan sevınırım bende mınılap dusunuom ama kararsızım norıtsu fujı tavsıyelerıde gelıo ama malum maddıyet sıkıntısı gerı cekıo tekrar hayırlı olsun bol kazanclar

Tarih: 20 Mart 2008, 16:03 - İp: 88.***.**0.154
fotonevzat
fotonevzat (üye)
Uşak / Firma

hepinizden allah razı olsun bende noritsu 3011 var birtane kullanıyoruz bunu 2ci dukkana aldım baskı kalitesine gelince noritsudan farkı yok ben afyona gittim yerinde inceledım nasıpse 10-15 gün içinde kurulacak bakalım esas ozaman neticeleri tam olarak soyleyecem sizlere fiyat meselesi abi arayacanız göruşeceniz yani en güzeli bu bana çok kişi çok fiyat soyledi ama ben gittim konuştum kimsenin dediği gibi değildi herkesten allah razı olsun

Tarih: 21 Mart 2008, 16:49 - İp: 85.***.**5.128
serhatpnk
serhatpnk (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

fotonevzat kardes ben bundan 2 sene önce almayi düsünüyordum ama son anda vazgectim sen su an aldigin hangi model ve hangi ebatlarda basiyor ve de senin noritsu 3011 kalitesinde mi basiyor

Tarih: 21 Mart 2008, 17:07 - İp: 88.***.**0.83
fotonevzat
fotonevzat (üye)
Uşak / Firma

evet orda görduğumuz test baskıları 3011 baskıları kadar net ve güzeldi şimdi bu makinalar seri üretim değil onun için birde buraya getirdikleri makinaya bakacaz aynı baskı varmı ki vardır arkadaşlar çok iyi insanlar yamuk yapacak değiller yani bu arada makinenin gelmesine 6 gün kaldı

Tarih: 24 Mart 2008, 22:51 - İp: 88.***.**2.136
barış
barış (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

kardeş hayırlı olsun allah bol kazançlar nasip etsin yanlız bir norutsu ve fuji ile kıyaslanamaz gecen sene bende gidip gördüm makinayı okadarda iyi degil evet işini görür yanlız kalite diyorsan ben bu işi profesyonelce yapacam dersen bu makinayla olmaz yanlız türkiye şartla böyle bir makinayı üretmek ve gercektende afosannı bu konuda taktir etmek gerkimakina hakkındaki düşüncelerimmi paylaşmak isterdim yanlız her zaman emege karşı iyide olsa kötüde olsa saygı duyarım burayabişey yazmamın nedeni norutsuyla kıyaslaman bence kıyaslanamaz

Tarih: 26 Mart 2008, 16:14 - İp: 78.***.**0.245
fotonevzat
fotonevzat (üye)
Uşak / Firma

sevgili barış makinada ki donanımdan bahsetmıyorum ben tam 16 yıldır noritsu kullanıyorum herşeyini gözümkapalı yaparım noritsuların ama bu afosan makinesindeki baskılar noritsu ile aynı kıyaslama baskı kalitesinde kullanılan mazemede değil elbette noritsu dunya devi ve kıyaslama elbette noritsuyla olacak agfa ile değil bunuda belirtmek isterim saygilarla barış kardeşim bol kazançlı günler dilerim

Tarih: 27 Mart 2008, 19:31 - İp: 85.***.**5.34
acemıfoto
acemıfoto (üye)
Çanakkale / Meraklı

afosan digimac 15x21 aldım netice ve kalite süper.bence 50.000 euro veripte paranızı ziyan etmeyin.çoğu itahal makinadan çok daha iyi kalite.çok memnunum makina almayı düşünenlere tavsiye ederim... bilgi ve referans almak için foto dörtler bigayı arayabilirsiniz tel: (286) 316 40 32 e-mail: [email protected]

Tarih: 19 Temmuz 2008, 17:22 - İp: 88.***.**9.9
  • 1