mygraund
mygraund (üye)
İstanbul / Firma

Zenniti Olmak Ayrıcalıktır!!!:)

herkesin fotoğraf makinesi olabilir ama herkesin zeniti olmaz! dijitalle herkez fotoğraf ceker ama zenit ile cekmesi cok zordur. zenitin olmak bir ayrıcalıktır. bana zenit mi yok sa dijital ( herhangi bir modeli) desinler ben dijital derim cünkü daha basit basıyosun bir tusa o kendi kendine ayarlıyor. :=)
neyse ben zenitciyim. beeeen zen,t ile fotograf cekerim. bu bir ayrıcalıktır.....

teşekkürler.

Tarih: 18 Eylül 2006, 22:04 - İp: 85.***.**4.23
winnerboy
winnerboy (üye)
Ankara / Amatör

Mygraund seninle makinadaşız bencede zenitle fotoğraf çekmesi zordur heleki pozometresiz.Genel anlamda herkez gibi bende zenitle başladım fotoğraf çekmeye zenitlede devam edicem....herkese kolay gelsin..

Tarih: 18 Eylül 2006, 22:12 - İp: 85.***.**0.8
cancaner
cancaner (üye)
Yurtdışı / Firma

Evet bir zenit ttl kullanicisi olarak hak veriyorum yazdiklariniza.Yillardir ne makinalar kullandim, hala kullaniyorum.Ne var ki cekimden once onun perde sesini duymak icin besledigim heyecani hic bir makinada bulamadim.

isiginiz bol olsun

Tarih: 19 Eylül 2006, 00:28 - İp: 195.***.**2.4
mygraund
mygraund (üye)
İstanbul / Firma

yazdıklarınız için teşekkür ederim makinadaslarım. sanırım bu makinayı biraz daha geliştirmem lazım. daha iyi sonclar alabilmem için birazcık masrafa ihtiyacı var. gerekli malzemeyi aldıktan sonra hiçbier dijital duramaz önümde ısıgınız ve ısıklarımız bol olsun kardeşlerim

Tarih: 19 Eylül 2006, 12:09 - İp: 81.***.**0.74
mygraund
mygraund (üye)
İstanbul / Firma

Tarih: 19 Eylül 2006, 12:38 - İp: 81.***.**0.74
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

sitesinde hala lenin ve cccp amblemi olan tapılası bir makinedir.
http://www.zenit-foto.ru/english/index.htm

Tarih: 19 Eylül 2006, 17:01 - İp: 85.***.**0.204
militan183
militan183 (üye)
Çorum / Profesyonel Fotoğrafçı

genede artık bu kadar duygusal olmasak. biraz geliştirmek lazım artık makineyi.
ama hala inatla zenit zoomlu objektif aramaktayım. bulamazsam makinayı değiştireceğim..

312 M

Tarih: 19 Eylül 2006, 18:26 - İp: 85.***.**5.190
mygraund
mygraund (üye)
İstanbul / Firma

merhaba militan183
istediğin zenit zoomlu objektif olsun kardeş ben istanbuldayım istediğin siparişi istediğin adrese gönderirim sen sadece bana ne istediğini söyle hemen temin ederim önce sana fiyat arastırması yaparım sonrada ister alırız ister almayız bu konuda bana güvenebilirsin. hertürlü yardımcı olurum istersen sana telefon numarası vereyim ara sor 0212 528 69 16 sesli fotoğrafcılık Atanur SESLİ bu adamda hertürlü teknik bilgiye ulasabilirsin istediğin bişey varsada sana ben alıp gönderebilirim süphen olmasın

Tarih: 19 Eylül 2006, 23:23 - İp: 88.***.**9.106
soul rebel
soul rebel (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

çok iyi bir konuya deyinmissiniz bende de 2 adet zenit var ve bende cok mutluyum onları kullanmaktan. Ama simdi digital kullanıyorum ve boylede mutluyum zenitlerde rafta duruyor göstermelik

Tarih: 21 Eylül 2006, 14:09 - İp: 85.***.**4.141
adem yener
adem yener (üye)
İstanbul / Amatör

ekimin ilk haftasın da bana da bir zenit gelicek ve yanın da iki objektifi ile beraber
işte o zaman zenit sahibi olucagız(modelini bilmiyom)

Tarih: 21 Eylül 2006, 20:23 - İp: 85.***.**0.162
SWING
SWING (üye)
İstanbul / Amatör

312 M derim , başkada bişii demem. haa bide 35 - 70 mm derim

Tarih: 21 Eylül 2006, 22:11 - İp: 85.***.**4.129