kenpachi
kenpachi (üye)
İzmir / Amatör

Zenit 12xp İçin Flaş (yardım)

İyi günler. Zenit 12xp makinem var ve flaş almak istiyorum yalnız flaşlar hakkında hiçbir fikrim ve bilgim yok Bunun için hangi flaş'ı önerirsiniz. Ya da şöyle diyim bu makinede kullanılabileceğim bütün markaları bana yazarmısınız(tabi yine de en iyisinin hangisi olduğunu da söyleyin). Birde lütfen İzmir'de oturanlar veya bilgisi olanlar nerelerden bulabileceğim hakkında fikirlerini sunarsa çok sevineceğim. İyi günler, iyi kareler ve barışla kalmanız dileğiyle. Çok teşekkür ederim.

(Konuyu birde "Öneri ve Görüşleriniz" adlı kısımda açmıştım. Neresi doğru yer tam çözemediğim için ikinci kez açtım hatalıysam özür dilerim yanlış yerdekini lütfen silebilirsiniz)

Tarih: 29 Ağustos 2012, 05:45 - İp: 176.***.**4.87
evrendemir
evrendemir (üye)
İzmir / Meraklı

Eski manuel flaşların hepsini takabilirsiniz ancak, makinanızın üzerinde olan flaş yuvası ile bağlantılı kablo olması gerekir.
Bulamaz iseniz mesaj atın, İzmir'de bulmanız için yardımcı olurum.

#evrendemir' tarafından 30.08.2012 20:41:18 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Ağustos 2012, 14:27 - İp: 78.***.**3.216
mert1996
mert1996 (üye)
İzmir / Amatör

Konakta caminin yanından içeri girince kemeraltına doğru biraz yürüdüğünüzde sağda bir han var ordaki fotoğrafcıya sorabilirsiniz veya aynı şekilde yürüken sol tarafta salihağa işhanında foma dijital var buralar sana yardımcı olacaktır

Tarih: 5 Eylül 2012, 04:36 - İp: 176.***.**9.130
  • 1