gizeem
gizeem (üye)
İstanbul / Amatör

Yeni Başlıyorum

siteye yeni üye oldum we fotoüraf çekmeye yeni başladm nsl bi makine kullanmalıyım kendimi nsl geliştireblrm tavsiyelerinize ihtiyacım var

Tarih: 12 Aralık 2005, 14:29 - İp: yok
nakz
nakz (üye)
Kocaeli / Meraklı

sayın gizeem hanım ;
dilaver61 abimiz gayet güzel ve net özetlemiş. eğer bütçenin ne kadar olduğunu yazarsan daha somut cevaplarla yardımcı olmaya çalışırız. şimdiden hayırlı olsun .

Tarih: 18 Ocak 2006, 17:30 - İp: 85.***.**2.32
gizeem
gizeem (üye)
İstanbul / Amatör

Sevgili Burkay,

Öncelikle iyi niyetli eleştirileriniz içi teşekkür ederim.Bu kadar kötü iletişim kurmuş olmama rağmen beni anlamış olmanız ilginç doğrusu...İnsanlar neden kendilerinden bir konuda daha az bilgili olduğunu düşündükleri birini gördüklerinde ezici eleştirilerle egolarını tatmin etmeye çalışırlar hiç anlamam.Eğer bu konudada bir bilginiz varsa beni aydınlatmanızı rica edicem.Nede olsa sizin bilgileriniz hepimize yeter.
Saygılarımla Gizem

Tarih: 21 Ocak 2006, 12:40 - İp: 193.***.**2.49
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Bak sevgili gizeem isteyince insan nasıl da güzel ve doğru cümleler kurabiliyormuş...
türkçemizde olmayan yanlış olanı we iken sen doğrusu olanı "ve" ile düzeltmişsin diğerlerine (nsl =nasıl) gibi hiç değinmeyeceğim.
Geri kalan senin kişiliğin ile ilgili olanlar...Onlar için yapabileceğim bir şey yok.İnsan çevresinin ürünüdür...
Makine için sana yol gösterdiğimi ve adres vererek egomu tatmin ettiğimi hatırlıyorum bu nedenle tekrar o konulara girmeyecem..

#burkay' tarafyndan 21.01.2006 15:41:43 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Ocak 2006, 15:43 - İp: 85.***.**8.232
suluca
suluca (üye)
İstanbul / Amatör

selam herkese,
siteyi daha bugun gordum ve hemen uye oldum. bende fotografcılıga merak saldım ve baslamak ıstıyorum. ama bu konu hakkında pekde bısey bılmıyorum. bu aralar foto makınesı arastırıyorum. 1000-1500 ytl cıvarında bir butce ayırabılıyorum makıne ıcın. hangısını almam gerek yardımcı molursanız sevınırım. samsungun bır makınesı hosuma gıttı, daha dogrusu 15x optik zoom u var,sanırım ıyı bır zoom degerıdır bu.samsung pro 815 modeli. sizin önerebileceğiniz baska makımneler varsa ve bana fotografcılık konusunda yardımcı olabılırsenız sevınırım.
sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

[email protected]

Tarih: 21 Ocak 2006, 17:05 - İp: 85.***.**0.151
gizeem
gizeem (üye)
İstanbul / Amatör

Sevgili Burkay,
Benim kişiliğimi eleştirmek size düşmez.Ben bu siteye fotoğraf hakkında bişeyler öğrenmek için girdim laf yarıştırmak için değil.Yardımlarınız içinde teşkkür etmiştim zaten.İnsanları aşağılamayı siz zevk haline getirmişsiniz anladığım kadarıyla.Bir daha görüşmemek dileğiyle...

Tarih: 26 Ocak 2006, 20:58 - İp: 85.***.**3.179
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Kullanılan dil ile kişilik birbirine ilgili değildir.Ben senin kullandığın dili eleştirdim kişliliğine söyleyecek sözüm olamaz zira seni tanımıyorum.Seni aşağıladığımı da sanmıyorum aksine bu cevabınla daha da mutlu oldum çünkü kurduğun cümleler =anlam itibarı ile hoş olmasa da= yapısı ve kelime hazinesi olarak sende olumlu gelişmelerin olduğu yönünde belirtilerle dolu...burada görüşmesek de lütfen sen yazmaya devam et...

"bak nereden nereye geldin:" siteye yeni üye oldum we fotoüraf çekmeye yeni başladm nsl bi makine kullanmalıyım kendimi nsl geliştireblrm tavsiyelerinize ihtiyacım var.."

#burkay' tarafyndan 26.01.2006 22:31:43 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Ocak 2006, 22:33 - İp: 85.***.**0.158
Film
Film (üye)
İstanbul / Amatör

Eğer fotorafa yeni başlıyorsanız sony dsc h1 yada kodak easyhare p850 fotoraf makinesini ve özer kanburoğlunun yeni başlayanlar için fotoraf analog ve digital kitabını önerebilirim.

Tarih: 17 Şubat 2006, 23:42 - İp: 85.***.**4.116