cagatay
cagatay (üye)
İstanbul / Meraklı

Ucuz(kaliteli)baskı

selam arkadaslar
film 5 YTL,baskıda nerdeyde banyosuyla filan 12-14 ytl tutuyor(tabii besiktas da)bu da tahmin edersiniz aylık bir hesap yaptığımızda mali olarak beni bir öğrenci olarak biraz zorluyor.eminönünde filan ucuza baskı yaptırabileceğimi duydum fakat adres olarak bilmiyorum.uygun yerler bilen istanbullu arkadaslar adres verirlerse sevinirim.

Tarih: 28 Nisan 2005, 00:58 - İp: yok
laz-er
laz-er (üye)
Rize / Doğa Fotoğrafçısı

digital fotoğrafcilik

Tarih: 9 Mayıs 2005, 17:56 - İp: yok
makromikro
makromikro (üye)
Bursa / Amatör

Sirkeciye git orada birsürü fotografçı var araştır soruştur bende tam yerini bilmiyorum ama hayyam çarşısının oralarda yaptırabilirsin ayrıca fotograf dergisinin bu ayki sayısında 10 firmada baskı yaptırılmış ve karşılaştırma yapılmış istanbulda fakat reklam olur diye firma ismi vermemişler istersen Emre ikizlere bir mail at dergide yazar ayrıca öğretim görevlisi belki yardımcı olur benden bu kadar baskı zor iş haklısın ama bence analoga devam et yılma ....Film .

Tarih: 13 Eylül 2005, 22:08 - İp: yok
analog
analog (üye)
İstanbul / Amatör

Erkayaların karşı çaprazında kızılay işhanında kristal fotoğraf var.Orası iyi.Bide bence dia çek.Daha pahalı gibi görünse de daha ucuz aslında.Sensia yı 4-4,5 aldığını düşünüp 4,5 ğa yıkanınca...Ha ben bi de taratıyorum.O da 3ytlToplam 11ytl ye iş bitiyor...

Tarih: 13 Eylül 2005, 23:50 - İp: yok
makromikro
makromikro (üye)
Bursa / Amatör

Nereden alalım sensia yı onuda söylermisin

Tarih: 14 Eylül 2005, 00:11 - İp: yok
csnqva
csnqva (üye)
İstanbul / Firma

Merhaba Çağatay.
Yolun anadolu yakasına düşerse bağlarbaşı meydan ŞEN COLOR dijital baskı laboratuvarımız var.Baskıdakı kalıte kalıtedeği emeği paylaşıyoruz.Sloganı ıle çalışıyoruz ve 1968 yılından bu yana laboratuvarlık alanında hizmet vermekdeyiz.
BAnyo=2 ytl
Dijtal 10x15= 300 kuruş
Analog 10x15= 200 kuruş

...csnqva...

Tarih: 14 Eylül 2005, 09:44 - İp: yok
analog
analog (üye)
İstanbul / Amatör

Film için:
1-cağaloğluna çıkarken sağ tarafa doğru giren bir sokağın başında evren işhanı var.2.katında ekinci ticaret var.
2-Geçen sana karanlık oda malzemeleri için tavsiye ettiğim dükkana git.Şeker ticaret.Tekrar tarif edeyim istersen Büyük postanenin önünde durduğunda önünde cadde var.caddeye bir yol erkayaların oradan bağlanıyor.Onun bağlandığı yerde dar bir sokak daha aynı yere bağlanıyor(iki cadde arasında çıkmaz sokak var orası değil).Dar sokağın başındaki pasajda 2.katta.Sahibi Al Pacino ya benziyor
3-Bir de bu pasajın karşısındaki dükkan.Adını hatırlamıyorum.

Tarih: 16 Eylül 2005, 14:41 - İp: yok
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Sirkeci de negatiften baskı 150 , dia dan kart baskısı 250 ye yaptırıyorum. Dianın banyosunu da 4 milyona yapıyorlar.

Şişli osmanbeyde baskısını çok beğendiğim bir fotoğrafçı ise 10*15 baskı+film+tarama ( gayet güzel tarıyorlar)+albüm toplam 12 ytl. Film istemezseniz 10 ytl olur demişti. Ben baskılarını da çok beğendim.

İsteyen arkadaşlar olursa fotoğrafçı ismi ve adreste verebilirim.

Tarih: 17 Eylül 2005, 16:15 - İp: yok
  • 1