delta
delta (üye)
İstanbul / Amatör

Silindi

#delta' tarafından 05.02.2006 21:32:26 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Temmuz 2005, 23:19 - İp: yok
nuri007
nuri007 (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

merhaba benolsaydım satmazdım güzel bir setyapmışsınız maddi açıdan satıyorsanız orasını bilemem sirkecideki fotografcılar çarşısı yani [hayyam çarşısı] verse verse 200$ verirler

Tarih: 10 Temmuz 2005, 18:25 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sanırım herkes bilir ;Ernesto (Che) Guevera :"Bir hastanın gözünde en basit bir ilaç olan aspirin bile eğer onun acısıyla özdeşleşmiş biri tarafından veriliyorsa müthiş önem kazanır " demiş yazdıklarından anladığım kadarı ile bu set senin için çok değerli o nedenle belki artık teknolojik önemini yitirsede sen onu o sete en az senin kadar önem verebileceğini düşündüğün birine sat.Bir malın fiyatı o mala olan taleple belirlenir ve sen o malı doğrudan tüketicisine ver. Bu maksatla üniversitelerin fotoğraf topluluklarının web adreslerindeki "duvar"lara yazabilirsin.

Tarih: 11 Temmuz 2005, 01:31 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)
Çanakkale / Doğa Fotoğrafçısı

Sayın nuri007 siz hepsine mi 200$ verirler diyorsunuz??

Tarih: 11 Temmuz 2005, 22:15 - İp: yok
nuri007
nuri007 (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

sayın murat 856 tabiki hepisine verirler orası kurtlar çarşısı

Tarih: 21 Temmuz 2005, 18:11 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)
Çanakkale / Doğa Fotoğrafçısı

Çok kötü bir fiyat be abi...

Tarih: 21 Temmuz 2005, 23:05 - İp: yok
alobar
alobar (üye)
Antalya / Amatör

FM2 gibi bir makineyi maddi sıkıtın yoksa satma bence. Hele ki böyle bir set yapmışken. Satcaksan da arkadaşın dediği gibi meraklısına sat. Zaten meraklısı maddi değerini de bilir.

Tarih: 11 Ağustos 2005, 15:40 - İp: yok
maminci
maminci (üye)
Malatya / Doğa Fotoğrafçısı

Bir Nikon FE2 kullanıcısı ve hayranı olarak sizi çok iyi anlıyorum, ben de 2 yıl önce ekonomik sebeplerden dolayı sizinkine benzer setimi satışa çıkarmış, bana göre normal ama piyasaya göre yüksek bir fiyat istemiş ve satamamıştım. İyiki de satamamışım çünkü seti oluşturmak hiç kolay değil..İlla ki satacağım diyorsanız kullanıcıya satmanızı öneririm, yoksa öldü fiyatına gider..

Tarih: 11 Ağustos 2005, 21:13 - İp: yok
  • 1