fgfghjk
fgfghjk (üye)
Gümüşhane / Amatör

S. O. S... Please Someone Help Me

mrb arkadaşlar..ben ilk makinamı alacağım çıkabileceğim en son limit 750ytl..fotoğrafa ilgim var ve bunu ilerletmek istiyorum.nasıl bir makina alabilirim.yanıtlarınız için şimdiden tşkr ederim..

Tarih: 21 Mayıs 2007, 00:50 - İp: 85.***.**4.139
xtolga
xtolga (üye)
İstanbul / Amatör

Önce konu başlığını Türkçe'ye çevirerek ciddiyetini ortaya koy ki sanada ciddi cevaplar versinler.

#xtolga' tarafından 25.05.2007 10:23:41 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 25 Mayıs 2007, 10:23 - İp: 212.***.**0.50
cancaner
cancaner (üye)
Yurtdışı / Firma

Simdi burada ben rokomet'e katiliyorummmmm,

DSLR-LIKE alirsan daha iyi cunku onu likelayabilirsin (sevebilirsin) ama DSLR makinalarin LIKE'i olmadigi icin isin cok zor,likelayamazsin(sevemessin).

TAKE CARE CANIM

Tarih: 25 Mayıs 2007, 15:06 - İp: 195.***.**2.6
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

cancaner bende sana katılcam ama sadece ikimiz birbirimize katılmakla bişi olmayacak..
körlerle sağırlar birbirini mekkede bulur'a döncek

o yüzden ben 200-300 ytl lik bi casio diyorum.. sigara paketinden ufak.. koy cebine canının istediği yere götür.. 7 megapüxellik bişi gördüm.. hoşuma gitti kocaman ekranıda var..
eskiden kalite falan derdim ama artık aştım sanırım.. pratik şekilde kullanım ve taşıma daha bi cazip geliyor. üstelik 4 gb lık bi hafıza kartı takınca yuespi bellek olarakta kullanabiliyorsun film oynatıyo falan.. olur bence bi dene

Tarih: 26 Mayıs 2007, 16:54 - İp: 88.***.**1.121
cancaner
cancaner (üye)
Yurtdışı / Firma

Yok rokomet yok, sen bana katil bende sana.Galiba bizim memleketi korlere ve sagir insanlara biraksak bu saglam gecinenlerden cok daha iyi is yaparlar.

Bu kisi ulkesinden cikipta kendi dilini,cok severek kullandigi o dilin insanlarinin ulkesinde konusmaya kalkarsa agzini kapatiyorlar.

Cok afedersin ama bu kisiler gibi yalakalik yapmiyorlar ve bu ulkenin dili bu , bu dili konusacaksin diyorlar.

Bu arkadasin sorusuda beni zerre kadar ilgilendirmiyor.

Tarih: 26 Mayıs 2007, 17:56 - İp: 195.***.**2.6
yakutistan
yakutistan (üye)
İstanbul / Amatör

canon A710 IS - yi de dusunebilirsin

7.1 megapiksel
6X optik zoom
goruntu sabitleyici

daha genis bilgi icin linke bakabilirsin
ozelliler
http://www.letsgodigital.org/tr/camera/specification/1347/show.html
inceleme
http://www.letsgodigital.org/tr/camera/review/120/page_1.html

ayrica akakce.com'da canon S3 IS icin en dusuk fiyat 840 ytl demis. soyledigin butceyi biraz assa da cok iyi bir makinedir

Tarih: 9 Haziran 2007, 14:33 - İp: 85.***.**4.101
idris nebi
idris nebi (üye)
İstanbul / Meraklı

Analog makine istiyorsanız Nikon F veya F2 alın.
Bir tane 28mm,bir tane 50 mm ve tele isterseniz birde 135mm(veya 200mm) yeter.

Bütçenizi aşmamak için "F" daha uygundur.

Tarih: 18 Haziran 2007, 03:31 - İp: 195.***.**6.4