mary0
mary0 (üye)
Bursa / Meraklı

Nadir Fotograf Evi

Arkadaslar verdiniz adrese gittim nadir ustaya makinamin perdesin de sorunvar diye adam makinanda bir sorunyok dedi sen cekmeyi bilmiyorsun dedi aldim makinayi ikinci adrese gittim ordaki usta yokmus sokak fotografcilarina sordum nadir usta hakkinda hic iyi seyler soylemediler eskibir fotografcidir kim tamirci diyo ona kasap o makinani mahveder diye cevap aldim 4 5 kisiden enstantene 60 ve 30x de ayna tam kalkmiyor + perde yarim kapaniyor .s

Tarih: 14 Ocak 2013, 19:33 - İp: 217.***.**9.238
anlylmz
anlylmz (üye)
İstanbul / Meraklı

Nadir abi'den zamanında Canon Ae1 Program almıştım. Ve bir Agfa'mı da tamir için götürmüştüm. Kendisi hakkında herhangi bir duyumum yok ancak, kendi tanışıklığım dolayısıyla gayet iyi niyetli biri olduğunu söyleyebilirim. Bursa'lıyım ancak Bursa'yı pek bilmem. Kebapçı İskender'in heykel karşısındaki şubesinin yanındaki aralıktan in, sol tarafta bir fotoğrafçı var. Adını maalesef hatırlayamadım şu an. Belki İskender'in oradaki aralıkta değil de, yanındaki aralıklarda bile olabilir tam hatırlayamadım. Oradaki dükkanda da analog makinelerin tamiri yapılıyor. Aşağı yukarı Nadir abi ile aynı fiyatları söyleyeceklerdir. Bir sor derim. Ayrıca valilik binasından yukarı ilerleyince Profoto var. Tamir yapmazlar ama tamiri yapıcak yer için kendilerine danışabilirsin.

Tarih: 29 Ocak 2013, 00:14 - İp: 78.***.**7.179
  • 1