ahmet79
ahmet79 (üye)
Antalya / Amatör

Minolta Dan Anlayanlar

arkadaşlar yurtdışından bir arkadaşım bana bir minolta dynax 505 Sİ makine göndermek istiyor...tabi bana sordu eğer istemezsem başka bir makinede ayarlayabilirmiş..ama ben bilmiyorum iyi bir makinemi yoksa kötümü.lütfen yardım edin bana.şimdiden herkese teşekkürler.

Tarih: 17 Nisan 2006, 02:15 - İp: yok
fvodna
fvodna (üye)
İstanbul / Amatör

Ben bu makineyi yaklaşık 7 yıldır kullanıyorum. Detaylı özellilerine http://www.minolta.com.mk/photo/slr_cameras/dynax505siSUPER.html adresinden ulaşabilirsin.

Kullandığım süre boyunca hiçbir sorun ile karşılaşmadım, mükemmel bir SLR makinedir.
Ne amaçla kullanacağına bağlı ama bunun yerine niye bir DSLR ya da DSLR-like bir ürün tercih etmiyorsun?

Tarih: 18 Nisan 2006, 11:26 - İp: 195.***.**2.212
keese
keese (üye)
Antalya / Amatör

teşekkürler arkadaşım yardım için.neden dslr yada dslr lıke bir makina tercih etmiyorum.Birincisi yeni başlıyoum sayılır.elimde bir canon eos 500 vardı ama makaradaki filmleri çekerken çiziyor ve resimlerimi mahvediyordu.(halada öyle)ve ben alanyada yaşıyorum burda yok iyi bir tamirci,arkadaşda yakında gelecek yurtdışından.kendisinden bir tane iyi kötü bişey getirmesini istedim.hem maddiyat hemde fotoğrafda yeni olmamdır slr makine istememdeki sebep.tekrar teşekkürler.

Tarih: 19 Nisan 2006, 00:21 - İp: 81.***.**2.131
fvodna
fvodna (üye)
İstanbul / Amatör

Bu işe yeni başlıyor sayılırsan 505si iyi bir tercih olur ve çok memnun kalacağından eminim. Makine ile ilgli herhangi bir sorun olursa bu topic'ten her zaman yardımcı olmaya çalışırım.
Şimdiden hayırlı olsun yeni makinen...

Tarih: 19 Nisan 2006, 15:42 - İp: 195.***.**4.185
kemalll
kemalll (üye)
İzmir / Amatör

Ben Minoltanın hiç kötü makina yapıcağını sanmıyorum büyük ihtimalle pişman olmazsın

Tarih: 19 Nisan 2006, 15:47 - İp: 85.***.**6.187
  • 1