ardadeth
ardadeth (üye)
İzmir / Amatör

Eos30v,f80

sizce bu iki makineden hangisini tercih etmem gerekir, bu makinalarla ilgili bilgisi olan varsa karşılaştırma yapabilir mi?şimdiden teşkrlr

Tarih: 25 Ocak 2006, 18:26 - İp: yok
ozzyalp
ozzyalp (üye)
İzmir / Amatör

BURADAN kıyaslamak istediğin iki makine ile ilgili değerlendirmelere ulaşabilirsin. Karar vermeni kolaylaştıracaktır. Sevgiler...

Tarih: 25 Ocak 2006, 18:55 - İp: 82.***.**4.33
candova
candova (üye)
İstanbul / Amatör

Merhaba EOS 30 V var.Aşırı derece memnunum.Zaten en son çıkan analog.Artık analog makina üretmeyecek zaten nikon.
Sana msg attım.
F80 den çok daha iyi.Zaten karşılaştırma sitelerini incelersen bulursun.
Canonun objektifleri daha ucuz.

Tarih: 31 Ocak 2006, 13:31 - İp: 85.***.**5.221
Film
Film (üye)
İstanbul / Amatör

Bir ara bende ikisi arasında karasız kalmıştım ve biraz araştırdıktan sonra canon eos 33v almaya karar verdim Nikon f80 ve canon eos 30v den daha iyi bir model olduğunu düşünüyorum hem aksesuar hemde özellik açısından daha iyi.
orta sınıf ama çok kullanışlı bir makinadır.Zaten nikon film slr makina üretimini bitirmiş.

Tarih: 17 Şubat 2006, 23:31 - İp: 85.***.**4.116
mauhdib
mauhdib (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

eos 30v 50 yildir fotograf ceken tam profyosyonel birini ve fotografciligina yeni baslamis shutter speed ile apurture degerlerini karistiran birini yani her keismi tatmin edebilecek bir kamera

eos 30v den ben cok memnunum fiyatida sahane siddetle ttavsiye olunur.

ama eos 30v nin kit lensi cok kalitesiz.28 90 mm f4 f5.6 lensinden bahsediyorum.goruntu kalitesi olarak basarisiz ama PIYASANIN EN HIZLI LENSI ve super sessiz

Tarih: 3 Temmuz 2006, 20:37 - İp: 81.***.**7.33
  • 1