martenzit
martenzit (üye)
İstanbul / Amatör

Eos 5 Kullanma Klavuzu Lütfeeen...

Mrb arkadaslar, fotografçılıga yeni basladım ve bu işe baslarken anolog bir makine ile baslamamı söylediler, bende imkanlarımı zorlayıp ikinci el bir EOS 5 aldım fakat kullanma klavuzu yok! elinde olan bi arkadas varsa bemimle paylasabilir mi? şimdiden tesekkürler...

Tarih: 21 Şubat 2006, 23:31 - İp: yok
karasinek
karasinek (üye)
Ankara / Meraklı

selamlar, soruna cevap bulamayacagım ama senin bana yardımın dokunabilir. satılık eos5 varda elimde.
eOS5 i kaça aldıgını ögrenebilirmiyim...

Tarih: 23 Şubat 2006, 16:59 - İp: 85.***.**3.34
martenzit
martenzit (üye)
İstanbul / Amatör

TABİ YARDIMIM DOKUNURSA SEVİNİRİM BEN BODY'SİNİ 200 YTL ALDIM

Tarih: 24 Şubat 2006, 18:53 - İp: 88.***.**8.79
burfak
burfak (üye)
İstanbul / Amatör

benim de 2. el bir eos5 im var. aslında kullanmak kılavuzu gerektiren tek noktası makinanın, ana kontrol tekeri üzerinden seçilerek ayarlanan "custom functions" yani CF. geri kalan ayarların hepsi temel fotoğrafçılıkla ilgili düğmeler, ayarlar.
eğer fotoğrafçılığa yeni başlıyorsan temel bilgilerle ilgili sayfaları ve dökümanları iyice araştırmalısın, bol bol okumalısın. makinandaki neyin ne olduğunu buralardan çıkartabilirsin.
bu dökümanları veya sayfaların adreslerini forumun başka konularında bol bol bulabilirsin. benim elimde yok ama forumda olduğundan eminim. bir kaç yüz kez gördüm.
ben de 1-2 aydır kullanıyorum makinayı ama herhangi bir sorun olursa bana yazabilirsin.

[email protected]

burak

Tarih: 3 Mart 2006, 15:37 - İp: 212.***.**2.40
martenzit
martenzit (üye)
İstanbul / Amatör

TESEKKUR EDERİM BURAK SÖYLEDİGİN KONULARA BAKACAM KESİNLİKLE, AYRICA Bİ AKSİLİK OLURSA SENİ RAHATSIZ EDERİM GÖRÜSMEK ÜZRE...

Tarih: 6 Mart 2006, 18:43 - İp: 85.***.**1.228
  • 1