derinlerrr
derinlerrr (üye)
Ankara / Amatör

Eos 300 Kullanım Kılavuzu

merhabalar, Canon EOS 300 aldım fakat kullanım kılavuzu vermediler..yakın zamanda kursa gidicem ama simdilik kendimce cekim yapmak istiyorum amma velakin takdir edersinizki makinamın ozelliklerini ayarlarını ogrenmek istiyorum.aynı makina sahibi olanlardan dilegim sizinle irtibat kurup bir nushasını fotokopi cektirmek isterim saygılarımla....

Tarih: 5 Mart 2006, 14:48 - İp: yok
baris119
baris119 (üye)
Ankara / Meraklı

kardeş benimde eos300 üm var ve kulanım kılavuzu kutusundan çıktı sen neden bunu aldığın yere sormuyorsun?

Tarih: 10 Mart 2006, 17:24 - İp: 85.***.**1.77
derinlerrr
derinlerrr (üye)
Ankara / Amatör

barısım dostum kardesim takdir edersinki elbetteki gidip sordum, hatta 300zumu alırken kullanım kulavuzu kalmamıs sonra verelim dediler, peki dedik ama hala yok.neyse onemli degil.internetten aramak istedim son care bu kaldı cunku.yardımcı olursan sevinirim.cevabım icin saol...

Tarih: 11 Mart 2006, 19:26 - İp: 88.***.**5.10
sleep
sleep (üye)
İzmir / Amatör

merhaba ben izmir.bende ikitane var eğer hala bulamadıysan bir tanesini gönderebilirim.üzülme kendine iyi bak.

Tarih: 17 Mart 2006, 19:01 - İp: 81.***.**1.109
jankad
jankad (üye)
Çanakkale / Amatör

Arkadaşlar bende birtane eos 300 aldım 2. el aldıgım için kullanma klavuzum yoktu ve internette çok aradım bulamadım. elinde olan varsa bilgisayarın kayıtlı olarak bana göndermeniz mümkünmü. elime geçerse herkesin bulabiliceği biryere koymayı düşünüyorum baikalarıda aradıgında kolayca bulsun. mail adresim [email protected]

Tarih: 30 Mart 2006, 22:13 - İp: 81.***.**3.70
  • 1