bar42
bar42
üye
(Amatör)
Konya

Contax 167mt

arkadaslar merhaba bende contax 167 var yashica lensli baya prof bi makina ama filmli oluşu beni zorluyor sizce digitale geçmelimiyim yoksa bu makinayı mı kullanmalıyım eger digitale gecersem bunu satmak zorunda kalcam satmak ta istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Tarih: 16 Kasım 2009, 21:36 - İp: 88.***.**2.177
kty
kty
üye
(Firma)
Yurtdışı

dijitale geçin ama bunu niçin satmak zorunda kalıyorsunuz anlamıyorum? dijital başka film başka. ille birine geçince diğerini bırakmanız gerekmez. satmanızı tavsiye etmem. takın filmi ve her zaman yanınızda taşıyamayacağınız iri ve dikkat çekici dijital yerine bunu taşıyın. hem 'keşke şimdi makinam yanımda olsaydı' demezsiniz hiç hem de havanız olur o makinayla. ayrıca contax objektifleri canon eos'larda adapter yardımıyla kullanabilirsiniz.

Tarih: 17 Kasım 2009, 03:44 - İp: 91.***.**4.7
Sayfa(lar): 1

Nikon Özel Teknik Sevis

İlgili Olabilecek Konular
Gönderen
Cevap
Okunma
Son Gönderim
ozansan
3
1893
11 Haz. 2011, 04:21
kty
Nikon Özel Teknik Sevis
» Fotoğrafça
Pentax Ve Nikon Perde Sayısı Öğrenme
t_yamanPerde Sayısı (çekim sayısı, shutter count, actuation count) bir fotoğraf makinesinin durumu hakkında bilgi veren, otomobillerdeki "kilometre" kriterine karşılık gelen veridir. Özellikle ikinci el makine alımında, makinenin ne kadar çok kullanıldığını anlamanın en temel verilerindendir. Ancak perde s...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
mustekaslan, (1)