elifbetese
elifbetese (üye)
İstanbul / Amatör

Cehalet

bu konuda cahilim ve merak ediyorum yaa canon EOS 3000V 28/90MM ZOOM LENS KİT bu makine bana cazip geldi fiyat olarak yani tabi hiç bişey anlamıyorum o ayrı bi aydınlatırsanız sevinrim analog fotograf mak.kullanmak istiorum digital zaten var ama analog daha ii geliyo o yüzden yardımcı olursanız sewinirim

Tarih: 23 Temmuz 2005, 21:25 - İp: yok
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

3000N de spot ölçüm olduğunu sanmıyorum. Tarif edermisin hangi tuşla ne şekilde spot ölçüm yapıldığını ? * tuşunu kastetmiyorsundur umarım. * tuşu sadece poz kilitleme tuşu, spot ölçüm yaparak kilitlemiyor ama.

Tarih: 10 Ağustos 2005, 16:57 - İp: yok
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

3000N de spot ölçüm olduğunu sanmıyorum. Tarif edermisin hangi tuşla ne şekilde spot ölçüm yapıldığını ? * tuşunu kastetmiyorsundur umarım. * tuşu sadece poz kilitleme tuşu, spot ölçüm yaparak kilitlemiyor ama.

Tarih: 10 Ağustos 2005, 16:57 - İp: yok
bene
bene (üye)
Ankara / Amatör

cavap için biraz geç heralde ama birşey bilmiyorum demişsin... fiyatı uygunsa al yani başka yerlerle de karşılaştır ona göre... çünkü ii bir makina birşey kaybetmezsin...
ama yok dışarıyla aynıysa biraz bişiler öğren makinalar hakkında sonra alırken ne aldığını bilerek al... yine birşey kaybetmezsin aksine kazanırsın.

Tarih: 1 Eylül 2005, 22:55 - İp: yok
algulumver
algulumver (üye)
İzmir / Amatör

F 55 HAKKINDA YORUMU OLAN VAR MI KARASIZLIK EN BÜYÜK ACIYMIŞ YA ELİMDE PARAM KAFAMDA BU ŞU MAKİNALAR ÇILDIRCA

EOS 300 X
EOS 300V
EOS 3000 V
EOS 3000 D
NİKON F 55

BUNLAR ORTALAMA AYNI FİYAT AMA KARAR ÇOK ZOR
FİKRİ OLAN VAR MI???
BEN ÖZELLİKLE NİKON F 55 DAHA CAZİP GELİYO

Tarih: 17 Eylül 2005, 19:41 - İp: yok