commader
commader (üye)
İstanbul / Amatör

Canon Powershot Sx110 Is

Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum. Siteye biraz göz attım, okumam gereken çok yer sanırım. Neyse öncelikle sormak istediğim birşey var.

Fotoğrafçılık konusunda hiç bilgim yok ama fotoğraf çekmeyi seven biriyim. Daha önce bu tip fotoğraf makinesi kullanmadığım için bilgimde yok.

Canon PowerShot SX110 IS model bir fotoğraf makinesine sahibim şuan, ve bu aletle neler yapabileceğimi merak ediyorum.

Sizce nasıl bir alet iyi pozlar yakalamama olanak sağar mı, artıları eksileri nelerdir ?

Tarih: 20 Mayıs 2010, 01:11 - İp: 78.***.**7.104
commader
commader (üye)
İstanbul / Amatör

Forumda okduğu sayfaya yazmayan arkadaş oldukça fazla sanırım.

Tarih: 20 Mayıs 2010, 22:22 - İp: 78.***.**7.104
kty
kty (üye)
Yurtdışı / Firma

HAYIR , FORUMDA YENİ BAŞLIK AÇMADAN ÖNCE NEREYE AÇTIGINA DİKKAT ETMEYEN ÇOK !!

kusura bakmayın ama üye oluyor, bulduğunuz ilk başlığa dalıyor ve "Analog Fotoğraf Makinaları" bölümüne dijital makinenizle ilgili sorular soruyorsunuz ve bir de sanki herkes her soruya cevap vermek zorundaymış gibi gönderme yapıyorsunuz...

forumda her hafta en az bir kere aynı olay yaşanıyor ve bu nedenle çoğu eski üye artık bunlara cevap vermekten bıktığı için görmemezlikten geliyor fakat sizin gibi 'hem suçlu hem güçlü' pek çıkmıyor işin açıkcası.

forumda yeni bir konu açmadan evvel kurallara en azından bir göz gezdirseniz ve doğru başlık altında açsanız emin olabilirsiniz ki sorularınıza hızlı ve doyurucu cevaplar alabilirsiniz. bunu anlamak için forumda biraz gezinmeniz yeterli...

#kty' tarafından 22.05.2010 03:32:22 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 22 Mayıs 2010, 03:31 - İp: 91.***.**0.220
antika
antika (üye)
İstanbul / Meraklı

Commader :
Forumda okuduğu sayfaya yazmayan arkadaş oldukça fazla sanırım.

Tam tersi, okumadığı halde yazanlar var.

Tarih: 22 Mayıs 2010, 10:48 - İp: 88.***.**3.115
commader
commader (üye)
İstanbul / Amatör

Bu kadar bunun üstünde duracağınıza neden ilgili bir cevap vermediniz ?

Tamam diyelim ki forumda hiç okuma yapmadım birşey bakmadım direk daldım konuyu açtım. (öyle değil tabi arama sekmesini bulamadım forum içinde, makineminde ne katagoride yer aldığını bilmiyorum tam. Dijital makinelerden değil dslr de değil, o yüzden buraya açmıştım neyse).

Aynı yorumları sürekli yapıp duracağınıza; arkadaşım konunun yeri bu değil, makinen şu katagoriye giriyor. Şurdan şunları okuyarak bilgi alabilirsin gibi bir yorum yapmak zor mu ?

Tabi içinizde sürekli birilerini böyle illa yaptığı şeyle suçlandırma hissi içinizde kalmışsa zor.

Bende birçok foruma üyeyim bilgisayar konularıyla ilgili olan oradada dediğiniz gibi şeyler oluyor ama kimseye böyle cevap vermiyorum.

Şimdiye kadar yazanların bilgilerine ihtiyacım yok.

Eğer gerçekten bir faydam olsun şurdakilere diyerek şu forumda zaman geçiren arkadaşlar varsa onlar yazsın.

İyi günler.

Tarih: 23 Mayıs 2010, 01:03 - İp: 95.***.**2.73
kty
kty (üye)
Yurtdışı / Firma

...

Tarih: 23 Mayıs 2010, 02:57 - İp: 91.***.**6.227
  • 1