fth_17
fth_17 (üye)
İzmir / Amatör

Canon Eos 300v İle Rebel Tı(300v)

Merhaba arkadaşlar!
Ben bir Canon EOS 300V makine almayı düşünüyorum ve bu makinenin fiyatını online alışverişten de araştırdım ancak bütün sitelerde karşıma EOS 300V ye karşılık olarak Rebel TI 300V çıkıyor. (Rebel K2, GII, EOS Elan 7N gibi modellerde mevcut tabi) İki makinede birbirinin aynısı sadece tek fark gövdedeki o yazı: Rebel Ti. Bir de Rebel 2000 diye bir model var ki o da EOS 300 ile aynı gibi duruyor. Ayrıca Nikon F65 ile Canon EOS 300V yi karşılaştırırsak hangisi daha iyidir-uygundur?(alacak olsanız hangisini alırsınız?)
Birde arkadaşlar çok oluyorum ama yurtdışı online alışverişler konusunda tecrübelerinizi anlatırmısınız. Bununla ilgili forum açılmış ama ben kesin bir yargıya varamadım eger detaylı olarak bu şekilde yapmış olduğunuz alışverişleri anlatırsanız çok iyi olur. Güvenilir siteler hangileridir ve vergi tutarı neye göre belirliniyor. Bir aydır araştırıyorum kafam çok karıştı. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler...

#fth_17' tarafından 28.07.2004 15:20:19 tarihinde düzenlendi.

#fth_17' tarafından 28.07.2004 17:54:06 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Temmuz 2004, 13:34 - İp: yok
pyro
pyro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Biri amerikadaki biri avrupadaki ismi
hatta camponyadaki ismide "eos rebel kiss"
aynı makineler anlayacağın.
f65 (oda amerikada n65 olarak geçer) bir nikon. Bence nikon canondan daha kaliteli objektiflere sahip.

Yurtdışından tanıdık olmadan getirtme. Patlar gümrükte. Ben tanıdık vasıtasıyla çok getirttim ama gümrük yemedi hiç bugüne kadar.

Tarih: 31 Temmuz 2004, 02:40 - İp: yok
fth_17
fth_17 (üye)
İzmir / Amatör

pyro saolasın. benim aklıma encok internet uzerinden alısveris takılıyordu. ona da bir acıklama getirmissin artık herhalde ic piyasaya donucez...

Tarih: 2 Ağustos 2004, 10:26 - İp: yok
  • 1