kou_mktrnk
kou_mktrnk (üye)
Ankara / Amatör

Canon Eos 300 Mü? Eos 3000v Mi?

Merhabalar bu ikisi arasında ne gibi farklar mevcut? eos 300 ün detaylı teknik özelliklerini bulamadım... 50tl lik bir fiyat farkı varsa hangisini tercih etmemi öneririsiniz? bildiğim bir fark 300, 28-80 le 3000v, 28-90 objektifle geliyor... Yardımcı olursanız çok sevinirim, saygılarımla...

Tarih: 4 Mart 2009, 15:58 - İp: 78.***.**7.207
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Allah allah,
insan burnunun dibindekini görmez derler..
doğruymuş..

Burkay,
Murat usta, Murat özdemir, murat abi.
www.burukay.com

yada az yukarda isminin altında fotoğrafı var..
onun altında da ne kadar konu açtığı ne kadar kapadığı falan var..
onun altında da üyelik bilgileri var.. yanında web sitesi,, yanında da özel mesaj kutusu..

ilk yazdığı mesajın üstünde anlık değişen gogıl reklamları var..
sol bölümde günün menüsü ocaklilar ustanın forum kullanımına dair önemli önerileri var, altında doğal yaşam konulu böcük fotoğrafı var.. altında aktif ve pasifler yer alıyor.. en üstte pek çok polemiğe konu olmuş sÜSBAND var..
daha anlatıyım mı..
var yani bi sürü şey..

Tarih: 7 Mart 2009, 11:19 - İp: 88.***.**9.88
mesut88
mesut88 (üye)
Ankara / Amatör

madem yakında film üretimi duracak piyasada film bulunmayacak diyorsunuz ben şöyle düşündüm eger durum bu kadar vahimse başta oldukça yüksek miktar filmalalım/alacagım daha sonra filmin banyosunuda ve agrendisör cihazı alarak baskısını ben yapmayı planlıyorum ama durumun bu kadar kötü olacağını san mıyorum bizim gibi filmle fotograf çekme gönüllüleri olduğu sürece film üretimi filmli fotoğrafçılık bizler bu vazgeçene kadar sürecektir çünkü bunun bir piyasası var

Tarih: 15 Nisan 2009, 23:09 - İp: 88.***.**8.75