ayfa18
ayfa18 (üye)
Aydın / Amatör

Canon Eos 300

merhabalar ben amatör bir fotoğraf meraklısıyım yeni bir canon eos 300 aldım yalnız özelliklerini pek bilmiyorum devamlı benzer fotoğraflar çekiyorum yurt dışından aldığım için kullanma kılavuzu yabancı makinanın özellikleri hakkınad yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim...

Tarih: 21 Ekim 2003, 00:00 - İp: yok
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Merhaba,
Öncelikle makinanı güle güle kullan,
Aslında Canon eos 300 hakkında pek fazla bilgim olduğu söylenemez, ancak sonuçta reflex bir makina, enstantane ve diyafram kombinasyonlarını kullana bildiğin sürece daha güzel fotoğraflar çekebilirsin, yalnış hatırlamıyorsan canon eos 300'de bunlardan birini sen seçip makinanın diğerlerini seçmesini sağlayabiliyorsun, mesela enstantaneyi sabitleyip çektiğin fotoğrafın konumuna göre makinanın diyaframı belirlemesini veya tam tersini, bu konu ile ilgili eğitim sayfalarımı hazırlamayı düşünüyorum ancak yalnız başıma yetemiyorum inşallah en kısa zamanda bunları siteye ekleyip mail yoluylada üyeleri bilgilendirecem ancak takıldığınız konuları burada paylaşabilirsiniz,
Bol fotoğraflı günler diliyoru

Tarih: 23 Ekim 2003, 00:38 - İp: yok
sekokoc
sekokoc (üye)
Ankara / Amatör

merhaba fasert bendede aynı makine var bende amatörüm. elimizdeki makine bir harika manuel ayarlamaları doğru yaparsan renkleri ve tonu harika çıkıyor sen en iyiysi bol bol fotoğraf çek ancak bu şekilde makineyi öğrenebilirsin. makinenin içinde film olmasın ve bol bol kurcala önceleri böyle yap daha sonra film takıp çek. gece fotoğraflarını harika çekiyor. birde bütçen uygunsa kursuna gitmeni tavsiye ederim. 1 ay gitsen yeter yani 16 veya 18 saatlik eğitim sana yeter bol fotoğraflar

Tarih: 22 Ocak 2004, 11:54 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)
Çanakkale / Doğa Fotoğrafçısı

av:diyaframı sen ayarlıyorsun enstantane otamatik ayarlanıyor m:enstantene ve diyaframı sen ayarlıyorsun tv:enstanteneyi sen ayarlıyorsun diyafram otamatik

Tarih: 16 Haziran 2004, 19:27 - İp: yok
  • 1