cartooncu
cartooncu (üye)
İstanbul / Amatör

Analog Makineler İçin Ucuz Film

bnde nikon d5000 den sonra biraz da analog tadı alamk için geçende hayyam dan zenıt 122 aldım yalnız şu an kazık yememk için ucuzfilm alabileceim ve ucuz banyo ettirebileceğim yer önerileri bekliyorum arkadaşlar ...şu an ilk taktığım film kodak 200 asa 4 liraya aldım nimet abla nın yanındaki yerden...

Tarih: 5 Mart 2011, 00:20 - İp: 88.***.**1.50
zephyrantes
zephyrantes (üye)
Ankara / Amatör

Arkadaşlar döviz başını aldı gidiyor.Bu banyoların içinde değerli metaller var.3-5 tl banyo parası anormalmi? 3 seneden beri banyo ve tab ücretlerine zam gelmedi.Sektör can çekişiyor.Ne olduğu belirsiz çin malı kağıt ve banyolar,defalarca aynı banyoyu kullanan fotoğraf labaratuvarları,Nuh nebiden kalma baskı cihazları..Çok çok ucuza baskı yapan firmalar çok kaliteli baskılar mı yapıyorlar?Muhakkak bir yerden bunu çıkarıyorlar.Bu sektörün yaşaması için kaliteli hizmet veren namuslu labaratuvarları da kollamanız gerekiyor.Çünkü bu kişiler gittikçe azınlıkta kalıyor.Ben fotoğraf malzemeleri toptancısında çalışan bir amatör olarak konuyu böyle yorumladım.Toptan fiyatlarını bildiğim için söylüyorum.4-5 tl film fiyatı pahalı değil.Gerçekten çok ucuz

Tarih: 12 Mart 2011, 22:12 - İp: 94.***.**7.177