aseg
aseg
üye
(Amatör)
Tokat

Pc Cam

orite vc3240 model bir digital kamere aldım ama mesafe uzaklaştıkca görüntü bozuluyorörneğin gece kanlığı çektigimdi( flaşsız olarak) yıldızlara bakar gibi bir görüntü oluşuyor ve wep cam ( pc cam ) ı kullanmayı bir türlü başaramadım. bilgisayara programını kurduğumda MGI photoSuite 4 adında bir resim ve görüntü editörü kuruldu ama içeriginde bir türlü pc camı bulamadım. bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

Tarih: 19 Şubat 2004, 00:04 - İp: yok
promethe
promethe
üye
(Amatör)
Ankara

Birden fazla işi bir makinede görmeye çalıştıkça randıman azalır. Dikkat et kaliteli makinelerin çoğunda webcam özelliği yoktur. Soruna gelirsek doğal olarak cevabını bilmiyorum, e o zaman neden yazma gereksinimi duydum, sanırım aynı şeyleri bana da söylediklerinden senin de bilgin olsun istedim. Kusura bakma!

Bilgi paylaşıldıkça çoğalır...

Tarih: 3 Mart 2004, 02:33 - İp: yok
gezgin
gezgin
üye
(Doğa Fotoğrafçısı)
Istanbul

gece karanlıkta flassiz cektiginiz fotograflarin dusuk kaliteli olmasi ve yuksek noise orani oldukca normaldir. zaten elinizdeki makinanin beyaz ayari mevcuttur. detayli bilgiyi saticinizla goruserek alabilirsiniz. ayrica web cam olarak kullanmak icin, webcam destekleyen bir yazisma (chat) programina ihtiyaciniz var. mesela msn messenger programini www.msn.com adresinden indirebilirsiniz.

Tarih: 21 Nisan 2004, 03:08 - İp: yok
Sayfa(lar): 1

Nikon Özel Teknik Sevis

İlgili Olabilecek Konular
Gönderen
Cevap
Okunma
Son Gönderim
ahmet4137
1
844
13 Eki. 2018, 16:58
ikincisahip
prodersler
0
1577
29 Eyl. 2018, 13:03
prodersler
prodersler
0
1184
17 Eyl. 2018, 12:46
prodersler
prodersler
0
840
08 Eyl. 2018, 21:19
prodersler
tunayilmazturk
1
1012
23 Ağu. 2018, 22:34
tunayilmazturk
tunayilmazturk
1
1647
23 Ağu. 2018, 22:34
tunayilmazturk
Fotoğrafçılar İçin Web Sitesi
» Fotoğrafça
Net Fotoğraflar İçin İp Uçları
mehmetcihanYeni başlayanlar ve amatör fotoğrafçıların sorunu olan net fotoğraf çekimi ile ilgili bir iki noktayı maddeler halinde sıralamak istiyorum. Aslında okuduğum farklı yazılarından özetleme yapacağım ve bir ikide kişisel tecrübe.Umarım faydalı olur.      1- Mutlaka sağlam kaliteli bi...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
gesili, metinn1903, (2)