boos
boos (üye)
İstanbul / Meraklı

Kodak Z-740 Çanta...

Herkese merhaba, benim makina için çanta önerileriniz varmı ben bakıyorum netten bulamadım baktıklarım sanki ufak gibi geliyor Z-740 kullanıp çanta kullanan varsa tavsiyelerini bekliyorum...

Tarih: 2 Şubat 2006, 17:24 - İp: yok
j.d
j.d (üye)
Tekirdağ / Meraklı

merhaba arkadaşım ben bugün aldım çanta..aybı makineden kullanıyorum yani onuda yeni aldım bugün elime geçti.. .. çanta da aldım; model ve marka şöyle yazıyor ; Lowepro D-Res 25AW makine içine tam oturuyor ama biraz daha rahat etsindiyorsan bunun bir üstünü alabilirsin o da D-Res 30AW sanırım... sende bana makinenin kullanımı hakkında püf noktaları söylersen makbule geçer saygılar

Tarih: 2 Şubat 2006, 18:35 - İp: 81.***.**8.93
boos
boos (üye)
İstanbul / Meraklı

Söylediğin modellere bakıcam saol cevabın için; püf noktalara gelince bende daha acemiyim pasm modunu kullanmaya çalışıyorum alışmak için birde gece çekim yaparken ufakta olsa bir tripod şart olduğununa kannat ketirdim

Tarih: 3 Şubat 2006, 09:17 - İp: 85.***.**7.239
j.d
j.d (üye)
Tekirdağ / Meraklı

teşekkür ederim bugün kendime bir tripod da edinmiş bulunmaktayım..yawaş yawaş keşfedicez sanırım ama ben öndeki objeyi net arkadakini flüü(nasıl yazıldığını bilmiyotum açıkçası) yapamıyorum..bunları nasıl beceririz ? bir bilgin var mı ?

Tarih: 3 Şubat 2006, 17:26 - İp: 85.***.**3.76
  • 1