ceylanfoto
ceylanfoto (üye)
İstanbul / Amatör

Hangi Tripotu Almalıyım

sağlam güvenilebilir birtane almak istiyorum
nerden alııyım ve hangi marka önerirsiniz?

Tarih: 11 Mayıs 2005, 14:34 - İp: yok
zübü
zübü (üye)
İzmir / Amatör

walla ben yakın zamanda petrix sl-1800 aldım 20 milyona sanırım ucuza buldum normalde bu model ne kadar bilmiyorum ama izmirde dandik biyerden aldım neyse benim işimi çok iyi bir şekilde görüyo 1.5m ye yakın bi uzunluğu var. heryöne dönüyo makinayı yan tutabiliyosun asansör falan su terazisi ne bileyim herbişeyi var işte
mutlaka al demiyorum çok daha iyileri var tabi ama fiyatına göre bence çok iyi

Tarih: 11 Mayıs 2005, 15:01 - İp: yok
ceylanfoto
ceylanfoto (üye)
İstanbul / Amatör

bu arada fiyat çok önemli değil..önemli olan kaliteli olsun bu arada istanbulda bi yer tavsiye ederseniz

Tarih: 11 Mayıs 2005, 15:12 - İp: yok
selcuku
selcuku (üye)
İstanbul / Amatör

selam kardeşim,
bende alacağım ve araştırıyorum. Teknosa vs. yerlere baktım 35YTL'den 90 YTL'ye kadar değişiyor.
Lakin geçen gün üsküdar evkur'a baktım. 170 idi sanırım. 17 milyon peşin. Ama taksit yaparız demez mi. çırak bi bakiyim dedim. denge sıvısı var. kamerayı çevirmek için kol tutacak var. vs. güzel bişe makineyi alıp gidipcep takıcam bide orada test edip peşin alıcam.
BİR TAVSİYE: bazı tripodlarda kol olmuyor. kamerayı elinle çevirmen gerekiyor. tavsiye etmem.

Tarih: 13 Mayıs 2005, 15:52 - İp: yok
adopro
adopro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

karacasuluda sağlam yeni marka tripodlar var ordan bilgi alabilirsin

Tarih: 13 Mayıs 2005, 18:34 - İp: yok
yyp
yyp (üye)
Ankara / Firma

arkadaşım merhaba ne için kullanacağını bilmiyorum ama profesyonel bir şey arıyorsan zoomithalat.com adresine gir orada manfrotto shpalar var tam hidrolik kafalarla kullanırsan fotoğraf veya kamera için çekim esnasında insana zevk veriyor çok kaliteli

Tarih: 13 Mayıs 2005, 19:03 - İp: yok
maminci
maminci (üye)
Malatya / Doğa Fotoğrafçısı

Manfrotto ve gitzo çok pahalı, ben sony kullanıyorum çok memnunum. 90 mlyn civarında..

Tarih: 13 Mayıs 2005, 20:38 - İp: yok
adopro
adopro (üye)

selam arkadfaşım sana sirkecide çok yer var ama karacasuluya git orda yeni modeller var bir gör

Tarih: 16 Mayıs 2005, 21:20 - İp: yok
pyro
pyro (üye)

para sorun değil ise manfrotto ve gitzo derim, ama daha ucuz arıyorsan slik markasını öneririm.

Slik able 300 DX modelini öneririm. 100 dolar civarı fiyatıyla klasmanındaki en iyilerden bence

Tarih: 22 Mayıs 2005, 00:26 - İp: yok
adopro
adopro (üye)

ceylan foto kaç adet lazım yardımcı olabilirim
saygılar

Tarih: 26 Mayıs 2005, 14:13 - İp: yok
banvit82
banvit82 (üye)
Aydın / Amatör

WFT 3042 diye bir marka bana oğlum almış.3 kez büyütebiliyorsun.Su terazisi var.Asansörlü.Her yöne dönüyor.Dengesi güzel.Benim için en güzel yönü 850 gr olması(alüminyum) Aynı markanın profesyoneller için daha iyisi de varmış.Bu 30ytl.

Tarih: 26 Mayıs 2005, 22:36 - İp: yok