soyhun
soyhun (üye)
İstanbul / Amatör

Canon S2-ıs Su Altı Kabı Varmı

merhabalar canon s2-ıs nin su altı kabı varmıdır yoksa S1'in kullandığınımı kullanmamız gerekir ve yurt dışındaki su altı kabı fiyatları nekadardır teşekkürler...

Tarih: 27 Eylül 2005, 22:31 - İp: yok
filtreli
filtreli (üye)
Ankara / Amatör

selam s2 henuz sualtı kabını piyasaya cıkarmadı daha dogrusu cıkaracagı bellı bıle degıl ama emınım cıkarır
bende s1 ve sualtı kabı var karsıma bı s2 cıkarsa denerım buyuk ıhtımalle uyacaktır
ben s1 sualtı kılıfını abd den 159 dolara aldım 10 dolar shipping odedim toplam 169 oldu s2 ye ozel bi kılıf cıkarırlarsa 200 dolar cıvarında yaparlar heralde

Tarih: 28 Eylül 2005, 19:58 - İp: yok
soyhun
soyhun (üye)
İstanbul / Amatör

merhaba cevap için teşekkürler yapacak birşey yok ürünün çıkmasını bekleyeceğim eğer daha önce deneme fırsatı bulursan mesajını bekliyorum teşekkürler...

Tarih: 28 Eylül 2005, 20:27 - İp: yok
tosunami52
tosunami52 (üye)
Yurtdışı / Haber Fotoğrafçısı

sevgili arkadasim dedigin sualti kabinin çikmasini beklemene gerek yok bu isi istanbulda daha ucuza yapiyoorlar.ben eos 10 numa kendi yaptigim aparatla cekiyorum.gayette basit bisi bana 5euro,ya maal oldu.yapicaan 4yada 5mm kalinliginda plastik boru birde ona dis actirip kapakyap yada bir tornacida clips yaptir,denklanjöre ise hani disi plastikle kapli buton,bunuda sanayide bulabilirsin.Ben 42m de önce test ettim(tabi içi bos) ne o 100 200 dolar alt tarafi bi plastik bizim tornacilarin suyumu çikti Ben belçikada baya dalis yaptim sonuç gayet iyi.ayni zamanda video kamera olarakta kullaniyorum,projektörû bilem ben yaptim.

Tarih: 28 Eylül 2005, 22:38 - İp: yok
soyhun
soyhun (üye)
İstanbul / Amatör

tosunami52 önerin için teşekkürler haklısın aslında bir plastik parçasına dünyanın parasını vereceğiz bu şekilde alternatiflerin olmasıda tabiki hoş.Vaktim olursa denemeye çalışacağım tekrardan teşekkürler...

Tarih: 28 Eylül 2005, 22:45 - İp: yok
eacinci
eacinci (üye)
İstanbul / Amatör

selam soyhun... 5 aralıkta canon S2 IS için sualtı kabı çıktı aşağıdaki adresten ulaşabilirsin ama gördüğüm kadarıyla fiyatı oldukça yüksek... kolay gelsin.......

http://www.digideep.com/english/unterwater/photo/housing/Ikelite/614002-Canon-S2-IS/17/2313

Tarih: 12 Ocak 2006, 23:56 - İp: 81.***.**0.227
soyhun
soyhun (üye)
İstanbul / Amatör

teşekkürler eacinci bende pahalı olacağını tahmin ediyordum verdiğin siteyi inceliyeceğim...

Tarih: 13 Ocak 2006, 17:53 - İp: 85.***.**3.32
  • 1