siddharta
siddharta (üye)
Eskişehir / Amatör

Canon Eos3000v İçin Deklanşör Kablo

Bu model için uzaktan kumanda olduğunu biliyorum ama heralde çok pahalı, bugün 200 euro civarında olduğunu söylediler. Kumandanın kablolu olanı var mı acaba?
30 saniyenin üzerinde gece çekimi yapmak istiyorum bunun için de deklanşörü uzaktan kontrol etmem şart. Nasıl yapabilirim?

Tarih: 18 Şubat 2006, 16:57 - İp: yok
burfak
burfak (üye)
İstanbul / Amatör

Aksesuarların Türkiye'de özellikle pahalı olduğu doğrudur ama bir deklanşör kablosunun makina fiyatına olması imkansız duruyor. 200 euro çok uçuk bir miktar kablo deklanşör için. ben e-bay üzerinden 10euro gibi bir paraya aldım eos 5 için kullanılmış olanını. Açıkçası bilemiyorum ne kadar olduğunu 3000 için yeni kablolu deklanşörün ama 25-30 euro'dan fazla olduğunu da hiç sanmıyorum.
siz yine de mutlaka bir sirkeci taraflarını gezin.
burak

Tarih: 21 Şubat 2006, 13:49 - İp: 129.***.**6.4
siddharta
siddharta (üye)
Eskişehir / Amatör

Keşke İstanbul'da olsam, altını üstüne getiririm oranın. Ama Eskişehir'deyim malesef. Burda bir dükkana sorduğumda elimizde yok, getirtiriz ama çok pahalı 200 euro civarında dedi. Ben hemen kaçtım tabi dükkandan.
Sanırım 3000v için sadece uzaktan kumanda var. Kablo için bir giriş bulunmuyor 3000v'de ama uzaktan kumandanın da bu kadar pahalı olmaması lazım dediğin gibi, zaten 400 milyona aldım makineyi.

Tarih: 21 Şubat 2006, 22:57 - İp: 85.***.**2.155
  • 1