kalısxax
kalısxax (üye)
Denizli / Amatör

Canon Eos 400d Çanta Ve Bellek

selam arkadaşlar ben dün itibariyle canon eos 400d alarak slr dünyasona adım atış bulunmaktayım
ama aldığım yerden bellek ve çanta gibi şeyler satılmıyor.Bende ayrıca almaya karar verdim ama siteleri şöyle bir gezince çeşit çeşit bir sürü marka ve çeşit olduğunu gördüm.siz üstatlarım bilirsiniz eminim hangi çanta ve bellek markası daha iyidir.Beni uzun süre edecek birşey istiyorum, iki ay sonra bozulmasın Bu çantaların kalitesini belirleyen şey nedir peki birde bunu sorayım

#kalısxax' tarafından 10.02.2008 16:44:14 tarihinde düzenlendi.

#kalısxax' tarafından 10.02.2008 19:00:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Şubat 2008, 16:41 - İp: 85.***.**7.70
yorgunum
yorgunum (üye)
İstanbul / Amatör

bende 400d kullanıyorum ve yazını okuduktan sonra hafıza kartımın markasına baktım.daha önce hiç dikkat etmemiştim.ben transcend 1 gb kullanıyormuşum ve hiç şikayetim olmadı.sandısk markayı önerebilirim.1 gb gezilerde yetersiz kalabiliyor şimdiki aklım olsa 2 gb tercih ederdim.çanta konusu senin ekipmanına bağlı.lens sayına ve dananımına uygun bir çanta seçmelisin.ben tek lens kullanıyorum ve makineyi alırken yanında verilen,çokta kaliteli olmayan çanta işimi çok rahat görüyor.bu konuda istanbul'daysan sirkeci'yi biraz dolaşman yeter.tekno marketlerde satılan ürünleri çok daha ucuza bulabilirsin.
kolay gelsin...

Tarih: 10 Şubat 2008, 17:59 - İp: 85.***.**4.138
kalısxax
kalısxax (üye)
Denizli / Amatör

sağolasın verdiğin bilgiler için

Tarih: 10 Şubat 2008, 18:27 - İp: 85.***.**7.70
  • 1