alihaydar
alihaydar (üye)
İzmir / Amatör

A95 Su Altı Kullanımı

canon a95 makinama sualtı kabı almayı düşünüyorum. Tecrübeli arkadaşlara iki sorum var.
1-bu makina ile denizaltında iyi sonuçlar alabilir miyim. dolayısıyla bu yatırımı yapmaya değer mi?
2-bu aksesuara ağırlık,silikon gres,ring gibi daha başka şeylere ihtiyaç duyarmıyım?

Tarih: 18 Mayıs 2005, 17:14 - İp: yok
berkanmumc
berkanmumc (üye)
Ankara / Meraklı

bende a95 kullanıorum ve su altı kabınıda aldım...kesinlikle deger hatta bu makina su altı icin yapılmıs bile diebilirm sana, hic dusunme ) ayrıca 2. maddende yazdıklarınada ihtiyacın yok...

Tarih: 22 Mayıs 2005, 15:58 - İp: yok
alihaydar
alihaydar (üye)
İzmir / Amatör

yanıtın için teşekkür ederim.Tavsiyene uyacağım en kısa zamanda bir housing alıyorum.

#alihaydar' tarafından 23.05.2005 13:33:46 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Mayıs 2005, 13:33 - İp: yok
etacarinae
etacarinae (üye)
Ankara / Meraklı

Sevgili berkanmumc, bende a95 aldım ve tavsiyene uyup su altı kabı almayı düşünüyorum. Nereden ve kaça aldığını sorabilirmiyim. Bir de ben makineyi yurtdışından getirttim, türkçe kullanma kılavuzunu nereden bulabileceğim hakkında bir fikriniz var mı ?

Tarih: 31 Mayıs 2005, 15:19 - İp: yok
alihaydar
alihaydar (üye)
İzmir / Amatör

Arkadaşlar sonucu yazayım.Amaerikadan Bhphotovideo.com dan 169.95$ a su kabını aldım.Aslında internetden alırsanız 30$ civarı başka bir masraf ödemeden (gümrük vergisi vs) kapınıza geliyor. ve güvenilir bir site.Bende bu şekilde düşünürken oradan gelen bir tanıdık çıktığı için elden getirttim.
bir hafta kadar oldu.daha deneyemedim fakat iyi görünüyor.makinanın tüm özelliklerini kullanabiliyorsun.Ayrıca makinaların çoğu çin malı olduğu halde bu housingin japon malı olması dikkatimi çekti. ürün konstrüksiyonu ve kalitesi açısından
daha fazla güven verdi.

Tarih: 2 Temmuz 2005, 13:49 - İp: yok
alihaydar
alihaydar (üye)
İzmir / Amatör

henüz dalmaya vaktim olmadı.ancak hoisingi şnorkel dalışı ile deneme fırsatı buldum. ilk sonuçlar gayet olumlu.
berkanmumc arkadaşın yorumunun yerinde olduğunu görüyorum."bu makina sualtı için yapılmış bile diyebilirim" demişti.teşekkürler

Tarih: 5 Temmuz 2005, 08:47 - İp: yok
  • 1